absoliučiai-beprotiškai-fantastiška

Prieš porą valandų grįžau iš Londono. Dvi dienos ir du vakarai, kurie vadinasi @media 2005, tai… KAŽKAS TOKIO. Renginys tikrai pavykęs, ir tai ne tik mano, bet ir tų, kuriems konferencijos kasdienybė, nuomonė.

Reta proga gyvai paklausyti žmonių, kurie stumia www į priekį ir nori jį padaryti geresniu ir prieinamesniu visiems, galimybė pabendrauti ir padiskutuoti su jais neformalioj aplinkoj, susitikti bendraminčius suvažiavusius iš įvairiausių Europos kampelių ir JAV… Įspūdingas ne tik kalbėtojų sąrašas , ne mažesnis žvaigždynas buvo ir salėje; blog’ai ir el. pašto konferencijų adresai įgavo veidus, akis ir balsus.

Jei sekti M. Mikutavičiaus “padainavau su Paksu, nebėra prasmės toliau gyventi” pavyzdžiu, tai reikėtų didelių marškinėlių visiems išvardinti, tiesa, su jais nedainavau, o gėriau (Coca-Cola ir RedBull, jei jau paklausėt).

Gaila, kad teko išskristi šį rytą, nes norėjosi apsilankyti ir neformaliam JavaScript get-together, kur žadėjo būti visi didžiausi guru: Jeremy Keith, Peter-Paul Koch, Simon Willison, Stuart Langridge ir Dean Edwards. Bent tokia paguoda, kad turėjau progą susitikti pirmuosius du…

Dabar perduodu Molly E. Holzschlag linkėjimus Lietuvos web kūrėjams. Molly yra Web Standards Project (WaSP) valdančiojo komiteto narė, taigi žiūrėkit man ;)

Kai įspūdžiai susigulės, pasidalinsiu plačiau — apie konferenciją, pranešėjus ir pranešimus.

9 thoughts on “absoliučiai-beprotiškai-fantastiška”

 1. mano svajonę įvykdei :| pavydžiu nerealiai :). sutikti Zeldman’ą…. UNBELIEVABLE! skamba kaip iš pasakos. laukiu nesulaukiu tavo įspūdžių ;)

 2. šiaip pavadinimas tai toli gražu ne semantiškas post’o. nu čia net patys alistapart.com tokio dalyko nedaro. būčiau daug ansčiau perskaitęs šitą post’ą, jeigu rss feed readeris man būtų rodęs ne nieko nesakantį “absoliučiai-beprotiškai-fantastiška” bet pavyzdžiui “Vizitas @media 2005”. absoliučiai-… galėtų eiti kaip slogan ;)

 3. neradau tamstos el. pašto adreso, todėl čia rašau.
  kažkas negerai yra su rss datom – datoje nenurodytas mėnuo: Wed, 08 2005 03:09:50 +0000

 4. Dėl RSS datų taip, yra problema, aš ten pribūriau kažkada ir dar nesutvarkyta.
  Atrodo, kad ir kontaktų puslapiuko čia reikėtų.
  Roger’į sutikęs buvau, žvalgiausi pirmą dieną, bet nepamačiau (baisiai jis kuklus), bet kitą dieną Bowman’as privertė jį pasirodyti, tai paskui jau žinojau, kurį gaudyt :).

 5. žinot kilo man tokia idėja – o kodėl kažko panašaus nesuorganizavus LT. nu bent jau kodėl nesubūrus web standards compliant designer’s from LT klubo? aš mielai kai pats negaliu daryti klientams rekomenduočiau kolegą, kuriantį laikantis standartų ir accessibility principų? ką manot? vienintelis www žinių konfas LT kiek žinau www-konferencijos, kurios per pastaruosius metus visiškai mirė/išsigimė.
  laukiu jūsų nuomonės ;)

 6. Na manau kad gal netiek daug kaip užsienyje, bet mūsų tik “trys milijonai”, tačiau atsirastų. Idėja idomi tik klausimas ar kažkam užtektų energijos užvirti šita košę.

 7. Ko tai ilgokai įspūdžiai gulisi ;-)
  [Nesupratusiems žiūrėti paskutinę straipsnio pastraipą]

Comments are closed.