Lozorius prisikels?

IE mirė 2003-ųjų gegužės 7-ą.

Bent jau a href=”http://www.microsoft.com/technet/community/chats/trans/ie/ie0507.mspx”pasak Brian Countryman/a, IE6 SP1 buvo paskutinė atskirai išleista Internet Explorer versija.

Šiandien Bilas a href=”http://www.microsoft.com/presspass/press/2005/feb05/02-15RSA05KeynotePR.asp”prašneko kitaip/a — IE7 beta versijos galime sulaukti jau šią vasarą.

Deja, įsiskaičius atrodo, kad MS tiesiog nusibodo “cumulative security update”, ir nutarė saugumo užkamšymus įvairumo dėlei pavadinti IE7. Ir tikrai nepanašu, kad Bilas paklausys a href=”http://www.theregister.co.uk/2005/02/11/hakon_on_ms_interroperability/”ką jam sako/a a href=”http://www.opera.com/”konkuruojantį produktą/a gaminančios firmos CTO.

Visi tie PR pašūkavimai apie “inovacijas” ir nuolatinį rūpestį MS klientų saugumu kartojami metai iš metų, nusibodo, ir net nebeatrodo juokingi. Didžiausia IE skylė yra ActiveX, šios technologijos atsisakyti neišeis net ir labai norint, todėl nereikia puoselėti naivių minčių dėl geresnio šios naršyklės saugumo ateityje.

Labiausiai tai panašu į ėjimą, kuriuo norima dar kažkiek, bent iki vasaros, sulaikyti abejojančius, ypač įmones.

a href=”http://getfirefox.com/”O kam laukti vasaros?/a

4 thoughts on “Lozorius prisikels?”

  1. ..jei Europos Komisija uždraustų OS windows platinti su IE naršykle (kaip jau uždraudė OS windows platinti kartu su Windows Media Player), tuomet labai greitai baigtųsi IE lyderiavimas naršyklių rinkoje! jei..

  2. Būtų visai nieko, kad ne tik skyles užkištų, bet ir šiek labiau su standartais suderinamą padarytų. Bet vyrauja tariamoji nuosaka. Gaila..

  3. Abejoju ar kazkas pasikeis artimiausiu metu i geraja firefoxui puse. Tiesiog tai diziajai uzeriu daliai neidomu ar jie net nezino kad gali but alternativa ie. Tai kad IE pozicijos gan saugios.

  4. taip taip, zhinoma lyderiu but visada sunkiausia, o jei ie priliptu prie standartu, tai tikriaus ir daba sedetume ant romenishko arklio uzhpakalio

Comments are closed.