Ai, važiuojam

Ai, važiuojam. Pagalvojau, kad jei dar delsiu, tai visas šitas reikalas su savo svetainės tvarkymu užsitęs pernelyg ilgai. Todėl, užuot kažką konstravęs paslapčiomis ir paskui išvilkęs į dienos šviesą, pasirenku kitokį variantą — dedu kas yra ir paskui po gabalėlį, po lentelę, po šapelį prikonstruosiu.

Kaip matot, negausiai čia kol kas, negausiai… Ypač skyrelis skirtas WWW, bet tai laikina (nors sako, kad nėra nieko pastovesnio už laikinumą, bet šitam atvejui netaikykim) — jam numatyta garbingiausia vieta. Nuorodų sandėliukas irgi laukia savo valandos, bet reikia susitvarkyti archyvą išsklaidytą per namų ir darbo kompiuterius, dar dalis nuorodų kažkur el. pašto žinutėse… Esu nusiteikęs rašyti savo on-line nuorodų tvarkymo sistemą, bet jei kas galite parekomenduoti tikrai gerą — nesikuklinkit, nereikės išradinėti dviračio.

Su foto viskas aišku, o tekstų skyrelis čia seniausias — ten vis kraudavau tekstus, kuriuos norėjau parodyti kitiems ar pasaugoti sau. Visokių jų ten yra, vieni su autoriais, kiti be, skirtingos tematikos — paskaitykit, nes kai kurių gali ir nebelikti.

Dar iš artimiausių darbų — susikurti pakenčiamą atnaujinimo sistemą, pakurti RSS, ir dizainą reikėtų kokį nors susigalvoti. Likite įsijungę :)

O ko nebus — kol kas visai nesiruošiu čia dėti galimybės komentuoti. Jei kas rimtai nori pareikšti savo nuomonę, pasiūlymus ar šiaip pakomentuoti — rašykit el. paštu: ic@rimantas.com.